УКРАЇНА

Собака врятував грибника, який заблукав у лісі Прикарпаття

8 вересня, 2018 23:26
УКРАЇНА/Собака врятував грибника, який заблукав у лісі Прикарпаття
Зберегти
Вигляд
lead
В Івано-Франківській області собака з кінологічного відділення допоміг рятувальникам відшукати заблукалого грибника, якого шукали майже добу.

В Івано-Франківській області собака з кінологічного відділення допоміг рятувальникам відшукати заблукалого грибника, якого шукали майже добу.

Про зникнення грибника рятувальників повідомили ввечері 7 вересня.

«В лісовому масиві поблизу села Ценжів Тисменицького району заблукав мешканець міста Івано-Франківськ, 1966 року народження, котрий пішов збирати гриби», — повідомляють в ДСНС Прикарпаття.

До пошуків чоловіка залучили рятувальників, кінологів, дві собаки та одну одиницю техніки.

Впродовж ночі рятувальники обстежували лісовий масив поблизу села Ценжів, але пошуки результатів не дали.

8 вересня пошукові роботи зниклого грибника продовжили. До групи долучилися працівники рятувального відділення Муніципальної варти Івано-Франківська.

«Під час пошуків в одній із груп собака різко змінила свою поведінку, і стало зрозуміло, що вона відчула де може знаходитись людина», — повідомляють рятувальники.

Собака врятувала грибника, який заблукав у лісі Прикарпаття Фото: ДСНС Івано-Франківської області

Прочісуючи лісовий масив, рятувальники знайшли чоловіка в напрямку, який веде до села Майдан — на відстані 8 кілометрів від початку лісу.

«Потерпілий перебував у задовільному стані. Рятувальники напоїли його гарячим чаєм та вивели з лісового масиву. В даній ситуації чоловік відбувся лише переляком, адже всю ніч йому довелось провести у холодному лісі», — повідомили у ДСНС.

«Попри це, свій грибний улов чоловік не залишив», — додали рятувальники.

У травні прикордонна собака «Альфа» допомогла виявити громадянина Литви, який намагався провезти в Україну 26 кг героїну.

Пов`язані новини