У селі Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області відключили від газопостачання близько 1500 домогосподарств через нелегальне підключення.

У селі Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області відключили від газопостачання близько 1500 домогосподарств через нелегальне підключення.

Інформацію про це Громадському підтвердили у Нафтогазі.

Під час технічних робіт зі зміни схеми транспортування газу від Бабченського газового родовища, в Укрнафті, дочірньому підприємству Нафтогазу, виявили, що до технічного газогону незаконно підключились близько півтори тисячі домогосподарств.

«Наразі технічні роботи завершено і газ від родовища вже надходить іншим газогоном. Тобто, 1500 домогосподарств, які були незаконно підключені до системи, наразі не мають газу», — повідомили Громадському у прес-службі Нафтогазу.

Там також зазначили, що зараз у компанії триває розслідування схеми підключення мешканців села Пасічна до технічного газопроводу, а питання відновлення подачі газу буде вирішувати «Івано-Франківськгаз».

Раніше повідомлялось, що через відсутність постанови уряду в Україні можуть зупинитись 39 газових родовищ.

Напередодні Нафтогаз повідомив, що у червні 2018 року планує розпочати закуповувати український газ у приватних газодобувних компаніях.

Нагадаємо, що 30 травня стало відомо проте, що Кабмін відклав підвищення цін на газ для населення, яке вимагає МВФ.

Також повідомлялось, що видобуток власного українського газу за перші 4 місяці 2018 року перевищив 5 мільярдів кубометрів газу. У планах уряду довести обсяги власного видобутку до 20 мільярдів кубометрів на рік.

Поділитись: