На Рівненщині понад 200 бурштинокопачів поблизу села Більська Воля Володимирецького району вчинили опір працівникам поліції.

На Рівненщині понад 200 бурштинокопачів поблизу села Більська Воля Володимирецького району вчинили опір працівникам поліції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

«Під час відпрацювання Володимирецього району силами оперштабу у протидії незаконному видобутку бурштину, у лісовому масиві поблизу села Більська Воля понад дві сотні місцевих жителів заблокували рух службового транспорту та чинили опір правоохоронцям», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що старателі розібрали дерев’яний місток, чим перешкодили подальшому руху поліцейських.

«Агресивно налаштовані правопорушники вимагали від правоохоронців дозволити їм видобувати бурштин та не перешкоджати їхньому промислу. Шляхом переговорів поліцейські нейтралізували конфлікт. Після розблокування дороги силами працівників поліції місток відновили. Під час конфлікту зброя та спецзасоби не застосовувалися, ніхто не постраждав», – розповіли у поліції.

За фактом опору працівникам поліції розпочато досудове розслідування за статтями про «опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».

Нагадаємо, що у квітні і2016 року Нацполіція і ГПУ створили штаб для боротьби з бурштинокопачами на Рівненщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурштинове покоління. Як діти стають копачами «сонячного каміння».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: