Влада Києва повідомила, що на новорічні та різдвяні свята у місті буде змінено графік та деякі маршрути руху транспорту.

Влада Києва повідомила, що на новорічні та різдвяні свята у місті буде змінено графік та деякі маршрути руху транспорту.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Зокрема, на час проведення новорічних та різдвяних заходів у Києві рух транспорту на вулиці Хрещатик буде дозволено у вихідні та святкові дні.

«З 2 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року, на вул. Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів», — йдеться у повідомленні.

Також вказується, що з 29 листопада до 31 січня буде обмежено рух транспорту (окрім пасажирського) вздовж Володимирського проїзду:

  • від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Михайлівської площі;
  • на вул. Володимирській — від Рильського провулку до Володимирського проїзду.

Також із 29 листопада до 31 січня заборонять рух всіх видів транспорту від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі.

Окрім того, 19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 3:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 заборонять рух транспорту вздовж Володимирського проїзду:

  • від вул. Софійської до Михайлівської площі
  • на вул. Володимирській, на ділянці від пров. Рильського до Володимирського проїзду.

Зазначається, що у роботу маршрутів пасажирського транспорту, які курсують через місце проведення культурно-мистецького проекту «Неорік на Софії» будуть внесені зміни.

Також планується продовжити роботу міського пасажирського транспорту на 3 години та забезпечити цілодобову роботу фунікулеру в новорічну ніч.

Поділитись: