В Москві сьогодні відбулося два «русскіх марші»: один на півдні Москви в районі Любліно (із заявлених 10 тисяч учасників прийшли 2.5 – 3), а другий – на підтримку т.з. «Новоросії» – на північному заході в районі Щукіно (там близько 1 тисячі учасників). Про це Громадському телефоном повідомив журналіст Эхо Москвы Ілля Рождєствєнскій.

«Націоналісти на темі України розколоті, як ніколи досі», - сказав він, зазначивши, що ця тема стала головною цього року, відсунувши на другий план тему заявлену тему боротьби з нелегальною міграцією.

«Україна вийшла на перший план. Колона націонал-демократичної партії йде з прапорами «ДНР» і «ЛНР». Є з плакатом «Крим – це вікно в Європу». Скандують «Слава Росії! Слава «Новоросії!», - розповів журналіст.

За ними, за його словами, йдуть люди з протилежними поглядами, які виступають за єдність слов’янських народів з гаслами «Косово – частина Сербії», «Крим – частина України». Частина людей в Любліно скагдують «Україна – ми з тобою!», «Ми не хочемо війни з Україною!»

Співвідношення поліції приблизно один до двох.

/фото Іллі Варламова

Поділитись: