На саміті Північноатлантичного альянсу, який відбудеться 8-9 липня у Варшаві, Україна буде представлена на найвищому рівні. Про це в ефірі Громадського розповів голова громадської ліги «Україна-НАТО» Сергій Джердж.

«Відбудеться засідання комісії Україна-НАТО на рівні лідерів держав. Для прикладу, комісія Грузія-НАТО відбудеться лише за участі міністрів закордонних справ. А для ще більшого порівняння, засідання Росія-НАТО пройде на рівні технічних працівників», — пояснив Джердж.

За його словами, Україна на саміті представить стратегічний оборонний бюлетень, відповідно до якого країни-члени НАТО будуть розглядати надання військової допомоги. Зокрема, мова йтиме про постачання засобів військової медицини, радіоелектронної боротьби, зв’язку.

Раніше заступник міністра оборони Ігор Долгов сказав в ефірі Громадського, що Україна представить стратегічний оборонний бюлетень експертам Північноатлантичного альянсу. 

Як відомо, у Варшаві в рамках саміту НАТО 8-9 липня відбудетьсязустріч лідерів країн G5 (Великобританія, Німеччина, Італія, США, Франція) та України.

Напередодні журналістка Громадського Жанна Безп'ятчук розповіла, що саміт НАТО дасть Україні шанс вибудувувати стратегічний план співпраці з Альянсом.

Поділитись: