Політика

На складах застрягли 800 вантажівок гумдопомоги окупованому Донбасу - ОБСЄ

Політика/На складах застрягли 800 вантажівок гумдопомоги окупованому Донбасу - ОБСЄ
Зберегти
Вигляд

16 тис. тонн, близько 800 вантажівок, міжнародной гуманітарной допомоги окупованим територіям Донбасу застрягли на складах. Про це повідомив журналістам спецпредставник ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік, передає Інтерфакс-Україна. Він також закликає швидше вирішити це питання.

Гуманітарна допомога - це не тільки продовольчі продукти, а й будматеріали та інший вантаж

Сайдік також зазначив, що з липня міжнародним гуманітарним агентствам заборонено працювати в зоні АТО і в окремих районах Донецької та Луганської областей, працює тільки Міжнародний комітет Червоного Хреста.

«Всім агентствам ООН до сьогоднішнього дня заборонено працювати в окремих районах Донецької та Луганської областей. ООН не отримала дозволу, хоча надала всю необхідну інформацію», - сказав спецпредставник ОБСЄ та повідомив, що єдиною гуманітарною організацією, допущеної до роботи на цих територіях, є Міжнародний Червоний Хрест.

«Ми закликаємо і українську владу відкрити якнайшвидше пункти пропуску через лінію дотику у Луганській області, щоб ці гуманітарні вантажі доставити швидше в Луганськ, де в них є абсолютна потреба. І знову це питання пов'язане, на жаль, з питанням розмінування», - підкреслив спецпредставник ОБСЄ.

Пов`язані новини