На столичній станції метро «Майдан Незалежності» з 18 лютого розпочнеться плановий почерговий ремонт усіх чотирьох ескалаторів. Він триватиме майже рік — планують закінчити до лютого 2021-го.

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

Керівництво ескалаторної служби метро попередило, що у години пік можливі затримки та скупчення людей через навантаження на решту ескалаторів. Пасажирів закликали уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та збоїв у роботі.

У пресслужбі підземки додали, що планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин, тощо) проводяться орієнтовно раз у 6-10 років після пробігу до 150 тисяч км.

Також там нагадали, капітальний ремонт ескалаторів зараз триває на станції «Золоті ворота». Тому вранці у робочі дні з 08:10 до 09:20 станцію «Золоті ворота» закривають на вхід, а два робочі ескалатори підіймають пасажирів на вихід. В інший час станція працює у звичайному режимі. Пересадковий вузол «Золоті ворота» — «Театральна» працює у звичайному режимі.

Поділитись: