Технології / Гаджети

На техновиставці CES-2019 показали модернізовані світлові мечі з «Зоряних війн»

BBC
Технології/Гаджети/На техновиставці CES-2019 показали модернізовані світлові мечі з «Зоряних війн»
Зберегти
Вигляд
Французькі розробники представили світлові мечі для бою, створені за мотивами «Зоряних війн». Винахід презентували в Лас-Вегасі на найбільшій технологічній виставці Consumer Electronic Show (CES-2019).

Компанія Solaari сподівається, що мечі оцінять справжні шанувальники фільмів про «Зоряні війни». Компанія Disney, яка є офіційним дистриб’ютором саги, відмовилася від співпраці з розробниками цих мечів.

Світлові мечі живляться від вмонтованої батареї. Вони під’єднуються до смартфону за допомогою Bluetooth. У спеціальному додатку користувач зможе налаштувати колір світла меча, його яскравість, а також навіть звуки під час бою. Звук можна отримувати або з колонок, або з навушників — і їхню інтенсивність та тембр власник меча також може налаштувати самостійно.

Вартість меча складе близько 200 доларів.

Раніше на виставці CES південнокорейська компанія Hyundai представила малу модель автомобіля з роботизованими ногами.

Цього року там є й український технологічний павільйон. Українці повезли до Лас-Вегасу портативну модульну фотостудію, харчовий 3D-принтер, аналоговий вінтажний фотоапарат, з функцією миттєвого проявлення фото та технологію «вічної канцелярії».

Більше про:
# Зоряні війни
Пов`язані новини