УКРАЇНА

На Тернопільщині 12 дітей отруїлись у дитсадку: в закладі виявили порушення

14 травня, 2018 18:40
УКРАЇНА/На Тернопільщині 12 дітей отруїлись у дитсадку: в закладі виявили порушення
Зберегти
Вигляд
У селищі Микулинці, що на Тернопільщині, у дитячому ясла-садку «Веселка» отруїлись 12 дітей. За попередньою інформацією, отруєння спричинив спалах кишкової інфекції.

У селищі Микулинці, що на Тернопільщині, у дитячому ясла-садку «Веселка» отруїлись 12 дітей. За попередньою інформацією, отруєння спричинив спалах кишкової інфекції.

Про це повідомляє Держспоживслужба у Тернопілській області.

Повідомлення про отруєння надійшло до медиків ще 10 травня о 17.00, тоді захворіли перших 4-ро дітей.

«Кількість захворілих осіб станом на 12.00 годину 11 травня — 12 дітей-вихованців старшої групи №1 згаданого садка», — йдеться у повідомленні.

Усі діти перебувають на амбулаторному лікуванні з попереднім діагнозом ентеровірусна інфекція.

 Представники Держпродспоживслужби 11 травня відвідали садок та провели обстеження закладу.

«Виявлено ряд порушень, які могли спричинити виникнення спалаху та свідчать про недостатній контроль з боку керівництва закладу за організацією харчування дітей», — наголошують фахівці.

Держпродспоживслужба відібрала зразки води, продуктів та змивів з об’єктів навколишнього середовища на бактеріальні дослідження.

Наразі роботу ясла-садка «Веселка» призупинено.

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масовим отруєнням та госпіталізацією учнів. Він повідомив, що діти у Черкасах могли отруїтися через розпилення речовини, яку наразі намагаються встановити фахівці.

Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.

Пов`язані новини