Рух великогабаритного транспорту обмежили у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях. У Дніпропетровській області станом на 15:00 26 грудня обмеження знято.

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили, що на Полтавщині через негоду ускладнений рух транспорту.

На трасі М-03 між селами Красногорівка Великобагачинського району та Бригадівка Хорольського району затор довжиною близько 22 кілометрів. Поліція перекрила рух транспорту, щоби техніка змогла розчистити дорогу. Ускладнення руху також зафіксували на автошляху Золотоноша — Кременчук (траса Н-08 — ред.). 

У поліції Полтавської області повідомили Громадському, що поки невідомо, коли рух в напрямку Полтави відкриють, бо погодні умови погіршуються.

Рятувальники також розповіли, що розгорнули на місцях пункти обігріву.

В Укрзалізниці повідомили, що через негоду призначили додаткові поїзди на Полтавщині.

«27 грудня додаткові поїзди курсуватимуть за маршрутом Харків — Полтава — Київ і зворотно. Відправлення із Харкова о 14:03, прибуття в Полтаву о 17:34, прибуття до Києва о 22:19. У зворотному напрямку з Києва відправлення о 06:53, прибуття в Полтаву о 12:26 та до Харкова о 15:02», — йдеться у повідомленні.

Декілька людей розповіли Громадському про те, як подорожували Полтавщиною під час негоди.

«Виїхали з Києва до Полтави о 15 годині (25 грудня — ред.), з 18-19 приблизно стояли у заторі сніговому за 80 кілометрів від Полтави. В Полтаву приїхали близько 13 годині 30 хвилин. Жодних пунктів обігріву не було, транспорт стояв у шість, а то і сім рядів.

Техніки вночі не було взагалі, якщо не рахувати один або два трактори. Не було ні води, ні їжі, ні туалету», — розповіла Любов Черненко.

«Я з містечка Хорол (понад 100 кілометрів до Полтави — ред.). Виїхали з Полтави о 12:25 (25 грудня — ред.), а прибули до Хорола десь о 8 ранку. Ми стояли в заторі приблизно 17 годин. Як дзвонили на гарячу лінію, то нам говорили, що обігріють, і напоять чаєм всіх бажаючих. Але затор був від Полтави і аж за Лубни (близько 140 кілометрів до Полтави — ред.). Тому ми не знайшли чи не добрались до пункту обігріву.

Вчора якщо вони були, то їх було дуже мало! І так більшість людей, які знаходились чи знаходяться в пастці. Ніхто не готовий був до цієї халепи. Ми дуже замерзли. Ми не раз дзвонили за номерами 101 та 102, нам ще з вечора обіцяли, що дороги будуть розчищені, що патрульні поліцейські будуть контролювати рух автомобілів. Але аж до ранку ніякого руху не було. Бачили пару машин, які горнули дороги, але вони також застрявали, не могли вигребтись із засніженої дороги.

Тільки з ранку почалась якась робота і ми змогли вибратись із халепи. Дуже неприємно було. Коли ми намагалися їхати однією колоною, а з'являлися ті, кому «не терпиться», і через них ставалися аварії і затори. Хоча поліція просила не квапитись і не створювати критичні ситуації», — розповіла Тетяна Шелько.

Нагадаємо, через негоду закрили в'їзд до Полтавської області для усього транспорту

/Анна Кириченко

Поділитись: