УКРАЇНА

На участь в конкурсі з продажу ОПЗ не надійшло жодної заявки

УКРАЇНА/На участь в конкурсі з продажу ОПЗ не надійшло жодної заявки
Зберегти
Вигляд

Станом на 18:00 18 липня не подано жодної заявки на участь в конкурсі з продажу «Одеського припортового заводу». Конкурс визнаний таким, що не відбувся.

Про це йдеться в повідомленні Фонду державного майна України.

«Станом на 18:00 жодної заявки подано не було. У зв'язку з відсутністю заявок ФДМУ змушений визнати конкурс таким, що не відбувся в зв'язку з відсутністю попиту», – йдеться в повідомленні.

У Фонді зауважили, що з моменту публікації оголошення про продаж заводу ним зацікавилися потенційні інвестори, які підписали відповідні договори про конфіденційність. «Але після знайомства з пакетом документів і вивчення ситуації в Україні і навколо заводу всі вони висловили неготовність брати участь в конкурсі на певних умовах і озвучили основні причини свого рішення», – повідомили у ФДМУ.

14 липня перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома та перший заступник голови правління «Одеського припортового заводу» Микола Щуриков були затримані за підозрою у розтраті коштів ОПЗ.

17 липня, суд Києва обрав запобіжний захід Переломі у вигляді тримання під вартою із можливою заставою 80 мільйонів гривень, Щурикова випустили з-під варти через закінчення терміну затримання.

Пов`язані новини