На Азовському узбережжі в Запорізькій області рятувальники евакуювали 11 людей з затопленого штормом острова Бірючий. Медичної допомоги евакуйованим не знадобилося.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС Запорізької області. 

Також зазначається, що протягом 20-22 листопада на узбережжі вирують хвилі висотою в 1,5-2 метрів і пориви сильного вітру до 28 м/с. Додається, що шторм призвів до підвищення рівня води у селі міського типу Кирилівка, на автовокзал якого евакуювали 11 людей.  

«Інженерна техніка та особовий склад перебуватимуть на цілодобовому чергуванні на місці події до окремого розпорядження. Підрозділи Головного управління знаходяться в оперативній готовності до дій за призначенням», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, танкер «Делфі» під прапором Молдови з травня 2019 року перебував на якорі. Власником судна є громадянин Великої Британії, порт прописки — у Румунії. Вийшло судно з Констанци. Членами екіпажу є три українці — капітан судна Слинько, старший механік Михайленко та матрос Тудорян.

У ніч на 22 листопада судно «Делфі» через сильний вітер зірвало з якоря та знесло в напрямку одеського пляжу «Дельфін». Усі три члени екіпажу — українці, вони відмовлялися покинути борт судна.

За даними капітана порту, екіпаж відмовлявся від допомоги, бо сподівався на допомогу власника судна, але зв’язку з ним не було.

Пізніше стало відомо, що усіх членів екіпажу евакуювали.

Поділитись: