Частину журналістів не пустили на урочисте відкриття Порошенком телевежі на горі Карачун під Слов'янськом Донецької області

Частину журналістів не пустили на урочисте відкриття Порошенком телевежі на горі Карачун під Слов'янськом Донецької області. Про це повідомляють «Новости Донбасса».

За словами журналіста «Общественного ТВ Донбасса», всіх працівників ЗМІ централізовано привезли на цей захід з Краматорська на автобусі.

Після прибуття журналістів перевірили на наявність заборонених предметів.

Далі невідомий чоловік задиктував список журналістів, яким наказали сісти в автобус. Серед них — оператор ОТВД, кореспонденти «Еспресо» та журналісти з місцевого видання.

Як повідомив Громадському Дмитро Журавльов з «Новостей Донбасса», журналістів досі утримують в автобусі.

«Чекаємо, поки це все закінчилося. Декому назвали причини затримання, декому — ні. Одному назвали причину «зберігання зброї», другому — «організація круглих столів з Гіркіним», третьому — «підробка кредитних карт». Сказали, що наразі не має часу розбиратися, розберемося потім», — сказав журналіст.

Невідомі люди, які утримують журналістів у автобусі, «порекомендували» їм не виходити з автобусу під час заходу з Президентом. Вони пояснюють заборону тим, що «нервові військові» можуть «випадково» вистрілити комусь з журналістів у ногу.

Наразі захід з відкриття телевежі закінчився і затриманих журналістів відвозять назад до Краматорська.

Раніше прес-служба Донецької ОДА анонсувала відкриття телевежі на горі Карачун за участю вищого керівництва держави. На цей захід з попередньою акредитацією запрошували ЗМІ.

Нагадаємо, в результаті обстрілу бойовиками позицій сил АТО на горі Карачун обвалилась телевежа.

У Міністерстві інформаційної політики обіцяли відкрити телевежу на горі Карачун біля Слов’янська до кінця вересня.

 

Поділитись: