На відновлення будівель в Ічнянському районі після вибух на артскладах спрямували 8,2 млн грн
Виділені з державного бюджету 8,2 мільйона гривень спрямували на відновлення будівель в Ічнянському районі, після вибухів на артскладах.
Ці кошти спрямували Ічнянській міській раді та Департаменту житлово-комунального господарства, повідомляє Чернігівська обласна державна адміністрація.
За них планують провести ремонтні роботи у 5 закладах освіти, 38 житлових будинках у приватному секторі, а також придбати житло 10 родинам, чиї будинки були зруйновані або не підлягають відновленню, зазначили в ОДА.
Наприкінці минулого тижня в область надійшли 100 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету. Нині профільні міністерства розглядають ще три пакети документів, після узгодження яких кошти спрямують на проведення робіт.
В населених пунктах Ічнянського району тривають відновлювальні роботи пошкоджених будівель за кошт місцевих бюджетів та благодійних надходжень.
«Коштом місцевих бюджетів та благодійних коштів уже відремонтовані дахи, відновлені вікна та двері у понад ста житлових будинках та об’єктах соціальної сфери», — зазначили в ОДА.
Також Ічнянська міська рада ухвалила програму з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка визначає порядок надання постраждалим громадянам адресної допомоги з відновлення пошкоджених домогосподарств. Документ передбачає відшкодування громадянам понесених витрат на підставі підтверджувальних документів.
Як повідомлялося раніше, внаслідок надзвичайної ситуації зазнали пошкоджень близько 300 об’єктів. 16 житлових будинків не підлягають відновленню.
Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.
Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо
Раніше СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів
Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.
У прокуратурі заявили, що вибухи стали наслідком диверсії.
- Поділитися: