Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення позачергового засідання парламенту 13 липня 2020 року. Текст розпорядження викладено на сайті Верховної Ради.

«У зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України… Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 14 годину 13 липня 2020 року…», — зазначається в розпорядженні.

На порядку денному позачергового засідання 13 липня — 14 питань. Серед них — зміни до державного бюджету, а також постанова про призначення дати місцевих виборів в Україні 25 жовтня.

Нагадаємо, відповідну постанову зареєстрували в середу, 8 липня. 9 липня її схвалив профільний комітет парламенту з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Раніше народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура повідомив, що 13 липня Верховна Рада збереться на позачергове засідання для розгляду президентських законопроєктів.

Із повним переліком питань, які розглядатимуть на позачерговій сесії парламенту 13 липня, можна ознайомитися за посиланням.

Поділитись: