Життя

На Волині активісти закликають бойкотувати російські банки

Життя/На Волині активісти закликають бойкотувати російські банки
Зберегти
Вигляд

Активісти громадських організацій «Бойкот», «Автомайдан України», «Спілка власників зброї Волині», «Чорний тюльпан» та «Самооборона Волині» у середу, 19 серпня, провели акцію із закликом бойкотувати російські банків. Організатори стверджують, що ідею запозичили від львівських колег, які провели подібні заходи кількома днями раніше.

Активісти розклеювали банери із написом «Банкам окупантів не місце на волинській землі» на вікнах російських банків у Луцьку. Також вимагали їхніх керівників протягом двох тижнів припинити діяльність в обласному центрі Волині.

«Основною метою є попередити російські банки, які знаходяться і працюють на території міста Луцька про те, що ми не збираємося терпіти їхню присутність у той час, коли наші хлопці гинуть на сході України. Вони безпосередньо фінансують російського окупанта. Ми так просто щодня ходимо містом, яке позиціонує себе як патріотичне, і стає соромно, що такі структури ще досі у нас працюють»,- каже організатор акції, голова ГО «Бойкот» Михайло Бабенчук.

Під час акції, активісти зайшли до трьох російських банків у Луцьку: «Сбербанку Росії», «Альфа-Банку» та «АТБ». Активісти вимагали розмови із керівниками відділень та пред’явили звернення із вищезгаданою вимогою та підписами. У деяких банках керівників не виявилося, а тому довелося розмовляти із підлеглими. Працівники банків викликали міліцію, але правоохоронців не виявили факту порушення закону у діях активістів.

/Громадське.Волинь

Пов`язані новини