Політика

На Волині блокують в'їзд російських вантажівок

Політика/На Волині блокують в'їзд російських вантажівок
Зберегти
Вигляд

На Волині, біля міжнародного пропускного пункту «Доманове» (Ратнівський район) громадські активісти та учасники АТО затримують російські вантажні автомобілі.

Акція розпочалась о 8 ранку. До 15:00 активісти затримали вже 24 фури. Водіям пропонують повернутися додому, тоді як фури з вантажем залишають на стоянці на території Волині. Учасники акції пропонують міняти вантажівки на українських полонених. Організатори — «Автомайдан України», ГО «Бойкот», ГО «Власники зброї Волині», «Самооборона Волині» та представники інших організацій.

Біля «Доманового» активісти влаштували блокпост. Кажуть, акція безстрокова та триватиме доки влада не вирішить заборонити повністю транзит російських товарів територією України.

За словами водіїв, вони просто перевозять вантаж. Більшість із них – громадяни Білорусі. Кажуть, що про акцію не чули та хвилюються, що будуть відповідати перед замовником за затримання вантажу.

Також активісти звернулися до заступника голови ОДА Бориса Кондратюка з проханням написати звернення до Кабінету міністрів від громадських організацій Волині з вимогою заборонити транзит російських вантажних автомобілів територією України. Борис Кондратюк погодився на таку пропозицію.

Аналогічна акція вранці розпочалась на Закарпатті.

/Hromadske.Волинь

Пов`язані новини