Життя

На Волині поховали бійця «Донбасу» Івана Сотника

Життя/На Волині поховали бійця «Донбасу» Івана Сотника
Зберегти
Вигляд

У селі Грудки, що на Камінь-Каширщині, поховали волинського добровольця  батальйону «Донбас» Івана Сотника.  Боєць  отримав важке поранення біля села Широкино, що на Донеччині, і помер під час операції у лікарні.

Поховали військового у середу, 6 травня.

Провести загиблого в останню путь зібралось близько тисячі людей. Окрім односельчан, родичів та близьких, попрощатись із Сотником приїхали його бойові побратими. Так, на похороні були бійці батальйону «Донбас», разом із своїм командиром Семеном Семенченком.

«Хороший хлопець був, веселий постійно. Воїном хорошим був. Загинув від стрілкової зброї. Значить був на передовій. Кажуть, він завжди мріяв бути військовим офіцером. Збулася мрія, привезли пагони вже в труну. Він герой», – зазначив бойовий побратим загиблого Богдан Пташник.

«Ваня, він до нас прийшов ще в Нові Петровці на початку літа. Він дружив з такими ж ветеранами і був улюбленцем.  Дай Бог, щоб поки Ваня там, ми зробили так, щоб цю заразу з нашої землі вигнали», – заявив командир батальйону  «Донбас» Семен Семенченко.

Нагадаємо, боєць батальйону «Донбас» Іван Сотник – боєць  батальйону спецпризначення Нацгвардії «Донбас». Отримав важке поранення у бою під селом Широкине, що на Донеччині. Помер у лікарні під час операції.

/Громадське.Волинь.

Пов`язані новини