У Волинській області біля кордону з Білоруссю прикордонники намагалися затримати авто високої прохідності — водій не попередження не зупинився та намагався наїхати на правоохоронців.

У Волинській області біля кордону з Білоруссю прикордонники намагалися затримати авто високої прохідності — водій на попередження не зупинився та намагався наїхати на правоохоронців.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Після того, як водій намагався наїхати на авто бійців прикордонної служби — наряд зробив кілька попереджувальних пострілів угору та по колесах авто. Однак водій розвернувся та намагався сховатися від переслідування.

Прикордонники їхали за авто близько 2 кілометрів після чого водій покинув машину та втік.

За маршрутом автомобіля у рові прикордонники знайшли 2740 пачок сигарет. Авто передали поліції. Водій виявився місцевим жителем. Він відмовився пояснювати цей інцидент.

Поліцію сповістили про кримінальне правопорушення за статтею 345 Кримінального кодексу — «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

Раніше на залізничному пункті пропуску «Володимир-Волинський», що на Волині, прикордонники виявили партію цигарок, замасковану у вагоні з рудою.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile