Під час досліджень проб води на всіх пляжах столиці виявили відхилення від санітарних вимог. Зокрема, перевищено індекс лактопозитивної кишкової палички. У зв’язку з цим людям радять утриматися від купання.

Таку ситуацію спричинили сильні дощі, які були останніми днями, кажуть у комунальному підприємстві з утримання та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо». На повернення показників до нормативних потрібно 3-4 дні. Тоді обмеження буде знято. 

Протягом трьох днів фахівці проведуть додаткові аналізи води. Вже замовлене повторне хлорування водогінної системи пляжів.

Нагадаємо, напередодні в столичному управлінні Держпродспоживслужби заявляли про невідповідність води нормам за такими показниками:

  • перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина» та «Чорторий»;
  • колі-індекс (кількість бактерій групи кишкової палички): пляж «Тельбін»;
  • наявність дрібних водоростей та запаху – пляж «Галерний»;
  • водневий показник – пляжі «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка» та «Центральний»;
  • біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі «Венеція», «Дитячий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Троєщина», «Чорторий», «Вербний» та «Пуща-Водиця».
Поділитись: