Політика

На Яворівському полігоні розпочалися міжнародні навчання "Rapid Trident"

Політика/На Яворівському полігоні розпочалися міжнародні навчання "Rapid Trident"
Зберегти
Вигляд

Цього року у навчаннях взяли участь 1800 військовослужбовців з 18 країн світу. Близько тисячі з них - українці, триста - американці, натомість з Бельгії для проходження вишколу прибув лише один військовий.
Навчання передбачають різнопланову підготовку багатонаціональної бригади в умовах гібридної війни. Так, цього року українські і американські керівники програми вигадали країну, на території якої триває збройний конфлікт, а також інформаційна війна. Завданням миротворців є його врегулювання. 

"Ми будемо вести бойові дії в тому районі, який сьогодні утворився в результаті інформаційної війни на сході України. В першу чергу, для того, щоб адаптувати місцеве населення до присутності військових і зменшити втрати, а також, по можливості, надати правильну інформацію і створити правильний імідж військ, який гарантував би їм безпечне перебування у зоні конфлікту", - розповів співкерівник навчань, полковник Олександр Сивак.

Навчання на різних ділянках Яворівського полігону триватимуть до кінця липня. Для виконання практичних завдань організатори залучили близько тисячі одиниць зброї і більше сотні бойових машин.

/Громадське.Львів

Пов`язані новини