Війна

На Закарпатті оголосили День жалоби через загибель військових на полігоні

7 липня, 2018 12:33
Війна/На Закарпатті оголосили День жалоби через загибель військових на полігоні
Зберегти
Вигляд
На Закарпатті 7 липня оголосили День жалоби через загибель трьох військових 15 окремого гірсько-піхотного батальйону від вибуху міномета в Рівненській області.

На Закарпатті 7 липня оголосили День жалоби через загибель трьох військових 15 окремого гірсько-піхотного батальйону від вибуху міномета в Рівненській області.

Відповідне розпорядження підписав очільник Закарпатської Обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Так, в цей день на припустять прапор України на будівлях ержавної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Закарпатської області.

Крім того, всім установам рекомендували скасувати проведення розважально-концертних заходів.

Вранці 6 липня під час бригадних тактичних навчань на 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні стався вибух міномета

Від вибуху загинуло троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади і базується в Ужгороді. Дев'ятеро бійців дістали поранення.  Троє з поранених у важкому стані.

Влада Закарпаття оприлюднила імена загиблих, це:

  • Капітан Тихоновський Валерій Тимофійович, командир мінометної батареї військової частини А1778, 1978 року народження.
  • Солдат Власов Дмитро Олегович, старший навідник міномету 1 мінометного взводу мінометної батареї військової частини А1778, 1996 року народження. 
  • Солдат Пишкар Юрій Юрійович, майстер – номер обслуги 1 мінометного взводу мінометної батареї військової частини А1778, 1975 року народження. 

Президент Петро Порошенко на час слідства заборонив використовувати міномети «Молот» до завершення розслідування. 

Нагадаємо, 25 липня 2016 року на полігоні «Широкий лан» через вибух міномета «Молот» загинув військовий. Тоді у Збройних силах стверджували, що міномет зарядили несправною міною.

У листопаді 2016 року вибухнув міномет «Молот» у селищі Новомиколаївка Донецької області — тоді загинули двоє бійців батальйону «Айдар».

9 серпня 2017 року двоє військових загинули та ще п’ятеро були поранені поблизу Мар’їнки на Донбасі внаслідок вибуху міномета.

5 квітня 2018 року у Кривому Розі стався вибух на полігоні, унаслідок чого постраждали троє військових.

Пов`язані новини