Життя

На Закарпатті туристи з Києва потрапили під лавину, один загинув

Геннадій Москаль
Життя/На Закарпатті туристи з Києва потрапили під лавину, один загинув
Зберегти
Вигляд
У Рахіському районі Закарпатської області ввечері 25 січня троє туристів потрапили під снігову лавину. Двом чоловікам вдалося самостійно вибратися з-під снігового покрову, третій загинув.

Про це повідомив очільник області Геннадій Москаль.

За його словами, три 28-річні мешканці Києва проходили туристичний маршрут біля гори Стіг.

Очільник області зазначив, що перед сходженням на гору чоловіки зв’язувалися з рятувальниками й запитували, наскільки безпечний цей маршрут 

«Їм відповіли дослівно так: «Не йдіть, бо похорони дуже дорого обходяться!» Незважаючи на попередження, всі троє вирішили піти в гори. Уже під час спуску вони зірвали першу лавину, яка засипала їх до пояса. А потім зірвали другу, яка засипала їх повністю», — сказав Москаль. 

Один з них, за словами Москаля, вибрався з-під снігу й дістав свого товариша, третього врятувати не вдалося. Вранці вони зв’язалися з аварійно-рятувальним загоном. 

«Зараз життя киян у безпеці, разом із групою рятувальників вони повернулися на місце сходження лавини, щоб відшукати тіло товариша», — додав голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, напередодні на Закарпатті знайшли німця, який заблукав у горах.

6 січня у Карпатах заблукали п’ятеро туристів. Чотирьох з них знайшли живими, ще один помер у горах. Один з туристів блукав у горах 4 доби. Він вийшов на зв’язок та зателефонував до рятувальників. За кілька годин його знайшли та відправили до лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники розповіли, як заблукалий турист провів чотири дні в Карпатах

Пов`язані новини