У Закарпатській області правоохоронці затримали голову сільради у Рахівському районі Закарпаття, ймовірно пов’язаного із зловмисниками, які наїхали на прикордонника Вадима Березенського, після чого він помер.

«Попередньо встановлено, що затриманий тісно контактував з угрупованням, чиї дії призвели до смерті прикордонника Вадима Березенського. Крім того, йому могла належала частина тютюнових виробів, затримана того дня», — повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

Чоловіка затримали при спробі дачі прикордоннику хабара у розмірі 500 доларів. За ці гроші 48-річний житель Рахівського району очікував дозволу від прикордонного наряду на незаконне переміщення через річку Тиса, по якій проходить державний кордон, партії тютюнових виробів до Румунії.

Голову сільради затримали під час заходів з посилення охорони державного кордону, які проводять підрозділи Мукачівського прикордонного загону.

Нагадаємо, у ніч на 17 листопада на Закарпатті чоловік, якого підозрюють у контрабанді, під час спецоперації прикордонників наїхав на працівника ДПСУ Вадима Березенського — від отриманих травм він помер в лікарні.

Йому посмертно присвоїли звання підполковник.

Поділитись: