Життя

На закритому військовому складі в Росії підірвалося двоє грабіжників

Життя/На закритому військовому складі в Росії підірвалося двоє грабіжників
Зберегти
Вигляд
Щоб відволікти охорону, грабіжники підпалили порох від боєприпасів

На території військового складу, що поруч із селищем Урман в російській Башкирії, стався вибух внаслідок проникнення грабіжників. В результаті двоє з них загинули.

Про це повідомляє федеральна агенція ТАСС.

«Двоє чоловіків у віці 24 і 26 років загинули поблизу населеного пункту Урман, за даним фактом розпочато дослідчу перевірку», — повідомили у Слідчому комітеті РФ.

За версією слідства, троє чоловіків у пошуках металобрухту пробралися на територію військового складу, закритого для утилізацію.

Грабіжники збирали латунні комплектуючі артилерійських снарядів, але були помічені охороною складу.

Щоб відволікти охорону, грабіжники підпалили порох від боєприпасів, що призвело до вибуху 30 снарядів. Внаслідок цього загинуло двоє грабіжників.

Колишній арсенал був розформований у 2011 році і переданий на утилізацію. По периметру встановлено огорожу з попереджувальними табличками, також місцеве населення неодноразово сповіщали про небезпеку проникнення.

Повідомляється, що це вже не перший випадок незаконного проникнення мисливців за металобрухтом. В червні минулого року на цих складах сталася велика пожежа.

Тоді через вибухи боєприпасів в Иглинском районі Башкирії був введений режим надзвичайної ситуації. З населеного пункту Урман було евакуйовано більше тисячі осіб, в тому числі 350 дітей.
 

Пов`язані новини