На судні, яке затонуло у Чорному морі біля берегів Туреччини, перебували 11 громадян України. Четверо з них загинули. Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Посол зазначив, що берегова охорона вжила належних заходів, однак врятувати чотирьох моряків не вдалося.

Він також зазначив, що 7 інших членів екіпажу доправили до різних лікарень міста Самсун. 

«Постраждалих відвідав губернатор провінції, вони перебувають під належним наглядом. До Самсуна виїхав український консул. Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих та сподіваємось на якнайшвидше одужання постраждалих», — додав посол.

Цю інформацію Громадському підтвердив керівник Департаменту консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич. Він додав, що усі витрати пов'язані з лікуванням забезпечить страхова компанія.

Нагадаємо, вранці 7 січня у Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно «Волга-Балт», яке йшло під панамським прапором. На його борту було 13 людей. Судно подало аварійний сигнал близько 8 год ранку 7 січня. На момент аварії судно було за 130 кілометрів від порту Самсун. На місце події прибули рятувальні вертольоти й катери. Корабель був завантажений вугіллям. Повідомляється, що внаслідок аварії він розколовся на дві частини.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile