УКРАЇНА

На заводі під Варшавою українці носять відмінну від поляків форму — ЗМІ

8 січня, 2018 21:17
УКРАЇНА/На заводі під Варшавою українці носять відмінну від поляків форму — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Українців одягнули в сині штани та жовту футболку

На заводі під Варшавою, де розташована філія міжнародної компанії Lindab, українські робітники працюють у формі іншого кольору, ніж поляки.

Про це повідомляє польська газета Wyborcza.

Компанія Lindab виробляє покрівлю, вентиляційні труби, жолоби тощо. У ній налічується близько 200 співробітників, 40 з яких — українці.

Усі співробітники одягнені у блакитні брюки, однак вони носять футболки різного кольору. Українців одягнули у жовті футболки, у той час як полякам видали помаранчеві.

Асоціація «Ніколи знову», яка виступає проти проявів будь-якого роду дискримінації, засудила такі дії на підприємстві. До критики долучилася і газета Wyborczа, передає Wolnosc24.

У той же час керівник цієї компанії пояснив, що різна форма була введена нібито для «полегшення спілкування між співробітниками».

«Якщо бригадир хоче щось сказати українцю, який не розмовляє польською, він може попросити допомоги у свого земляка у помаранчевій сорочці. У Lindab до них ставляться так само, як і до поляків з точки зору заробітної платні, бонусів чи свят», — сказав керівник підприємства.

Раніше у Польщі власник супермаркету встановив табличку про перевірку українців на касі.

Пов`язані новини