Культура

На жіночому марші у Вашингтоні співатимуть пісню проти Трампа

19 січня, 2017 17:31
Культура/На жіночому марші у Вашингтоні співатимуть пісню проти Трампа
Зберегти
Вигляд
lead
В гімні повторюється фраза з 10 слів, адресована новообраному президенту США Дональду Трампу: «Ми не хочемо твоїх маленьких рук поблизу наших трусиків».

Американська співачка Фіона Епл створила спеціальне гасло для жіночого маршу на Вашингтон, що відбудеться 21 січня. Про це повідомляє The Devochki.

В гімні повторюється фраза з 10 слів, адресована новообраному президенту США Дональду Трампу: «We don’t want your tiny hands, anywhere near our underpants» («Ми не хочемо твоїх маленьких рук поблизу наших трусиків»).

На композиції також заміксовані образливі вислови Трампа стосовно жінок.

Кілька років тому стосовно Дональда Трампа пожартували, що він має «короткі пальці». На це американський мільярдер неодноразово заявляв, що вони «нормальні».

«Комусь здається, що в мене короткі пальці. Але мої пальці довгі і чудові — так само як і інші частини мого тіла», — говорив він.

Жіночий марш Women’s March Global пройде 21 січня не лише у Вашингтоні, а й по всьому світу. Вже більш ніж 600 міст у 80 країнах підтвердили проведення подібної жіночої акції.

Марш також активно підтримали співачки Бейонс, Кеті Пері, Шер, акторка Скарлетт Йоханссон, комедійна акторка Емі Шумер і багато інших.

Організатори маршу закликають приєднатися до ініціативи, навіть якщо ви залишаєтесь удома на іншій стороні земної кулі. Зокрема вони пропонують долучитися через соцмережі, вивісити постер у підтримку акції, зібрати компанію і подивитися трансляцію події.

Як повідомляє видання, в Україні немає заявників до участі у ініціативі Women’s March Global.

Головними темами маршу є:

Охорона здоров'я
WMG виступає за доступ до медичного обслуговування за доступними цінами для жінок усіх національностей, релігійних переконань, національного походження, віку, вподобань тощо.

Фінансова незалежність
Ініціатива виступає за скасування економічних і трудових бар’єрів для жінок у всьому світі.

Гендерне представництво
Оскільки жінки недостатньо представлені на глобальному рівні в інститутах управління, це негативно впливає на їх соціально-економічному положенні. Ініціатива бореться за чесне і справедливе представництво жінок на всіх рівнях.

Безпека
Кожна жінка має право на фізичну і юридичну безпеку. Ініціатива виступає за звільнення жінок від відповідальності за дії, які від них не залежать — зокрема щодо насильництва. Також WMG бореться за просування справедливих юридичних норм і дій, аби попередити насильницькі дії проти жінок.

Пов`язані новини