У Житомирській області направили в суд справу щодо чотирьох лікарів, яких звинувачують у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті неповнолітнього.

Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

За даними слідства, у травні 2015-го до Центральної районної лікарні Червоноармійської райради доставили 16-річного місцевого жителя у важкому стані із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, травматичним шоком, множинними садинами голови, рук, ніг.

Того ж дня неповнолітнього оглянув консиліум з трьох лікарів.

«Однак наступного дня, під час чергування вже іншого лікаря-анестезіолога у відділенні інтенсивної терапії, стан хворого погіршився та настала смерть», — йдеться у повідомленні.

Після цього спеціалізовані установи, зокрема держустанова «Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України» провели експертизи, які встановили, що лікарі не виконали вимог клінічного протоколу надання медичної допомоги.

Тому проти чотирьох лікарів порушили справу за частиною 2 статті 140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу.

Обвинувальний акт направлено до Червоноармійського райсуду.

Нагадаємо, на Одещині в лікарні вибухнула граната, двоє людей загинули.

Поділитись: