Актуальним залишається питання ремонту моста з пішохідним пунктом пропуску в районі смт Станиця Луганська.

Українська сторона в Тристоронньої контактній групі на черговій зустрічі в Мінську 15 березня, має намір порушити питання щодо розблокування роботи контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду «Золоте» на лінії розмежування у Луганській області.

Про це заявила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми маємо намір порушити питання розблокування роботи цього контрольно-пропускного пункту в Мінську 15 березня. Ми вважаємо неприпустимим, що робота даного КПВВ заблокована», — сказала Геращенко під час круглого столу 3 березня у Києві.

Вона також нагадала, що актуальним залишається питання ремонту моста в районі смт Станиця Луганська Луганської області, де розміщений пішохідний пункт пропуску.

«Невідведення важкого озброєння заважає початку ремонту», — заявила Геращенко.

За її словами, офіційний Київ стоїть на позиції неприпустимості агресії проти КПВВ.

«Я маю на увазі факти обстрілів. Через обстріли КПВВ «Майорськ» загинуло кілька наших прикордонників», — нагадала вона.

Геращенко також висловила переконання, що представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які відстежують ситуацію з безпекою в зоні конфлікту на Донбасі лише у світлий час доби, повинні працювати цілодобово та 7 днів на тиждень, особливо на тих КПВВ, які вимагають ретельного спостереження.

Нагадаємо, що 31 березня робота контрольного пункту в'їзду-виїзду «Золоте» в Луганській області була припинена через кілька годин після відкриття.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: