УКРАЇНА

На Зимовій Олімпіаді виступила перша спортсменка від України

9 лютого, 2018 10:18
УКРАЇНА/На Зимовій Олімпіаді виступила перша спортсменка від України
Зберегти
Вигляд
lead
На Зимових Олімпійський іграх у Південній Кореї виступила перша спортсменка з України. Тетяна Петрова стала першою українкою, яка стартувала у такій дисципліні як могул — вид спуску з гори на лижах.

На Зимових Олімпійський іграх у Південній Кореї виступила перша спортсменка з України. Тетяна Петрова стала першою українкою, яка стартувала у такій дисципліні як могул — вид спуску з гори на лижах.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

За підсумками першої кваліфікації, найкращі 10 фрістайлісток вийшли у фінал. Ще двадцять, серед яких і Петрова, ще боротимуться за вихід до фіналу в другому кваліфікаційному раунді.


Українська фрістайлістка Тетяна Петрова виступила у дисципліні могул Фото: Національний олімпійський комітет

«Засмучена, що не вдалося потрапити одразу до фіналу. Завжди хочеться показувати ще кращий й кращий результат. Ми з тренером зробили велику роботу, пройшли непростий шлях, щоб потрапити на Олімпійські ігри. Для мене велике досягнення, що я тут й для мене велика приємність бути першою українкою в могулі на Олімпійських іграх. Сьогодні дійсно було важко впоратися з хвилюванням й психологічно вистояти», — прокоментувала свій виступ українка.

Вона додала, що під час змагань була хмарність, тому орієнтуватися на трасі було не просто.

Наступний етап змагань у могулі серед жінок відбудеться 11 лютого. Тоді ж розіграють комплекти нагород.

Зимова Олімпіада відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

1 лютого у південнокорейських містах Пхьончхан та Каннин офіційно відкрили селища, де під час зимової Олімпіади-2018 проживатимуть 2900 спортсменів.

Українську збірну на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані представляють 33 спортсмени у 9 видах спорту.

ЧИТАЙТЕ: 10 фактів про Олімпіаду в Південній Кореї.

Пов`язані новини