Війна

Набір до ЗСУ повинен проводитись за контрактом та призовом — екс-начальник Генштабу

6 січня, 2017 20:15
Війна/Набір до ЗСУ повинен проводитись за контрактом та призовом — екс-начальник Генштабу
Зберегти
Вигляд
Набір до Збройних сил України повинен проводитись як за контрактом, так і за призовом на строкову службу через складну ситуацію на Сході України

Набір до Збройних сил України повинен проводитись як за контрактом, так і за призовом на строкову службу через складну ситуацію на Сході України.

Про це в ефірі Громадського повідомив Анатолій Лопата — генерал-полковник, екс-начальник Генштабу України.

На переконання Анатолія Лопати, Збройні сили України повинні комплектуватись обов’язково як за контрактом, так і за призовом на строкову службу.

«Відмова від строкової служби на сьогодні була б хибною. Не можна в такий час відмовлятися від проходження строкової служби військовозобов’язаних нашої держави», — наголосив він.

Генерал полковник також зазначив, що з новим рішенням та правом розривати контракти люди отримали «достойну підтримку з боку держави».

«Рішення уряду щодо дострокового розірвання контрактів йде на користь військовозобов’язаним, які проходять військову службу за контрактом. Суть проблеми в тому, що не кожна людина прийняла це рішення і заключила контракт на службу в повному розумінні тієї відповідальності перед державою. І бувають такі обставини, коли ця людина потребує дострокового розірвання контракту, і в цьому випадку люди отримали достойну підтримку з боку держави», — сказав він.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко схвалив надання військовослужбовцям права розривати контракти під час антитерористичної операції або особливого періоду.

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти