Життя

НАБУ арештувало 220 млн гривень за рік роботи

Життя/НАБУ арештувало 220 млн гривень за рік роботи
Зберегти
Вигляд

Національне антикорупційне бюро арештувало понад 220 мільйонів гривень за рік існування. Про це йдеться у звіті, який підготували до річниці створення НАБУ.

«Заарештовано понад 220 мільйонів гривень, 23 тисячі доларів, корпоративних прав на 80 тисяч доларів, 10 транспортних засобів, 3 нежитлових будинки, 1 житловий будинок, 2 цілісних майнових комплексів підприємств, 4 квартири (1 в Іспанії) і 3 земельних ділянки», —йдеться у звіті НАБУ

Зараз бюро розслідує 119 кримінальних проваджень. З них 25% стосуються перевірки діяльності суддів усіх рівнів, 8% — прокурорів, 5,4% — вищих посадових осіб. Також детективи НАБУ ведуть 9 кримінальних справ у суді щодо 12 фігурантів.

«За чотири місяці розслідувань вдалося викрити на отриманні неправомірної вигоди 6 суддів, кількох працівників державних структур і вперше в історії незалежної України порушити кримінальне провадження за статтею про втручання в діяльність державного діяча» — наголосила прес-служба.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів дозволив Національному антикорупційному бюро придбати спеціальні засоби для негласного отримання інформації.

Окрім того, Ситник ініціював внесення змін в Кримінально-процесуальний кодекс України в частині внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Пов`язані новини