УКРАЇНА

НАБУ арештувало літак депутата Онищенка

УКРАЇНА/НАБУ арештувало літак депутата Онищенка
Зберегти
Вигляд

Національне антикорупційне бюро арештувало приватний літак депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка, якого звинувачують у корупції з ПАТ «Укргазвидобування». Про це повідомив голова НАБУ Артем Ситник.

«У перелік арештованого майна входить один із його (Онищенка – ред.) приватних літаків. Там же не тільки Онищенко, там же є й інші члени угруповання», — сказав Ситник, цитує «Українська правда».

Водночас, за словами голови Ситника, детективи Антикорупційного бюро «нічого не можуть зробити до розгляду подання Верховною Радою». Мова йде про зняття депутатської недоторканості з Онищенка.

В свою чергу, народний депутат Сергій Лещенко сказав Громадському, що Онищенко вже вилетів із України до Монако.

Раніше сьогодні голова Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький особисто прибув до Верховної Ради з поданням на зняття з Онищенка недоторканості.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

Раніше повідомлялося, що НАБУ та Антикорупційна прокуратура проводять розслідування щодо зловживань в «Укргазвидобуванні» у 4 областях.

Раніше депозит «Укргазвидобування» на 373 млн гривень заарештував суд. 11 травня офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи».

Пов`язані новини