Національне антикорупційне бюро України проводить слідчі дії в Державній фіскальній службі у справі щодо «газової схеми» депутата Олександра Онищенка. Зокрема, вже був допитаний керівник відомства Роман Насіров.

 Про це розповів директор НАБУ Артем Ситник в інтерв'ю «РБК-Україна».

«Там (в податковій, - ред.) також проводиться комплекс слідчих та експертних дій. Главу ДФС Романа Насірова, наскільки я знаю, вже було допитано як свідка. Адже це в податковій приймалося рішення, наприклад, щодо відтермінування сплати ренти. Зараз ми проводимо слідчі дії та економічні дослідження з цього приводу», — розповів Ситник.

Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Загалом по його справі зарештовано майна на 315 млн грн.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

10 серпня Онищенко оголосили у всеукраїнський розшук. Раніше Онищенко заявляв, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок. Він також запропонував слідству допитати його у Лондоні.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що для розслідування справи по Онищенку НАБУ залучить Інтерпол.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile