У Національному антикорупційному бюро України заявляють, що проведений їх детективами обшук в приміщенні Центральної виборчої комісії є повністю законними

У Національному антикорупційному бюро України заявляють, що проведений їх детективами обшук в приміщенні Центральної виборчої комісії є повністю законним. Зазначається, що детективи НАБУ нічого не пошкоджували і не вилучали, як на це скаржиться ЦВК. 

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

«Проведені детективами Національного антикорупційного бюро України у приміщенні Центральної виборчої комісії слідчі дії (обшук) 13 грудня 2016 року є законними. Їх здійснено на підставі ухвали Солом’янського районного суду міста Києва під час досудового розслідування так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів», — йдеться в повідомленні.

У Бюро зазначають, що обшуки були проведені відразу після повідомлення про підозру голові ЦВК у аеропорту Бориспіль.

Зазначається, що під час обшуку детективи Бюро нічого не вилучали, а за процесом спостерігали представники ЦВК.

В НАБУ повідомляють, що ніхто в ЦВК не робив письмових зауважень щодо пошкоджень техніки, що підтверджує підписаний обома сторонами протокол за результатами обшуку.

«Звинувачення на адресу детективів Бюро у пошкодженні комп’ютерної техніки, а також порушенні законодавства при проведенні обшуків є безпідставними», — підкреслює НАБУ.

Раніше ЦВК поскаржилась на порушення під час обшуків НАБУ у справі Охендовського.

Нагадаємо, 13 грудня детективи НАБУ вручили Охендовському підозру у справі «чорної каси» Партії регіонів.

Також повідомлялось, що його заступниця Жанна Усенко-Чорна купила квартиру у Києві за 3 млн грн.

Поділитись: