Життя

НАБУ підготувало подання на зняття недоторканності з депутата за розкрадання 93 млн грн Укрзалізниці

НАБУ
Життя/НАБУ підготувало подання на зняття недоторканності з депутата за розкрадання 93 млн грн Укрзалізниці
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру 7 посадовцям Укрзалізниці за розкрадання 93,28 мільйона гривень Укрзалізниці. Також там підготували подання до Верховної Ради про зняття недоторканності з депутата, який за даними слідства організував дану схему.

Водночас, у НАБУ не повідомляють, якому саме депутату загрожує зняття недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності.

«Як встановило слідство, підозрювані впродовж грудня 2015 — березня 2017 рр. організували закупівлю Укрзалізницею стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників й у такий спосіб заволоділи коштами Філії «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці в сумі близько 93,28 млн грн», — повідомили у НАБУ.

Там додали, що трьох підозрюваних осіб уже затримано і наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Серед підозрюваних, голова правління генерального директора виробника стрілочної продукції, його перший заступник, засновник компанії, що перемагала у тендерах, три співробітника філії «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці.

Раніше у НАБУ почали розслідування за фактом купівлі американських локомотивів компанії General Electric для Укрзалізниці за завищеними цінами.

Пов`язані новини