Детективи НАБУ повідомили про підозру 4 посадовцям у заволодінні понад 20 млн грн держпідприємства «Укрзалізничпостач» — філії «Укрзалізниці».

Детективи НАБУ повідомили про підозру 4 посадовцям у заволодінні понад 20 млн грн держпідприємства «Укрзалізничпостач» — філії «Укрзалізниці».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зокрема, йдеться про:

  • заступника директора ДП «Укрзалізничпостач», члена комітету з конкурсних торгів, його дії кваліфіковані за ч.5 ст.191 КК України;
  • начальника управління закупівельних процедур  «Укрзалізничпостач», члена комітету з конкурсних торгів (ч.5 ст.191 КК України);
  • директора підприємства-постачальника, дії якого кваліфіковані за ч.5 ст.191, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 212 КК України;
  • фінансового директора групи компаній, до якої входило підприємство-постачальник (ч.5 ст.191, ч.3 ст.209, ч.3 ст.212) КК України.

За версією слідства, впродовж 2014 року ці посадовці вступили у змову з представниками підприємства, яке планувало постачати метизну продукцію для «Укрзалізниці».

«За домовленістю службові особи «УЗ» допомогли обраному ТОВ перемогти у конкурсних торгах, після чого уклали угоду на постачання метизної продукції за цінами, що на той момент майже вдвічі перевищували середньоринкові», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок цього, за версією слідства, «Укрзалізниці» було завдано майнової шкоди у розмірі понад 20 млн грн.

Детективи НАБУ встановлюють місцеперебування ще одного підозрюваного у цій справі.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із липня 2016 року.

Нагадаємо, 16 серпня детективи НАБУ та САП повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення трьом посадовцям «Укрзалізниці».

Їх підозрюють у зловживанні службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, внаслідок чого Державна адміністрація залізничного транспорту України недоотримала 10,2 мільйонів доларів США доходів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: