УКРАЇНА

НАБУ почало досудове розслідування через «Роттердам +»

5 квітня, 2017 21:36
УКРАЇНА/НАБУ почало досудове розслідування через «Роттердам +»
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг через формулу «Роттердам+»

Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг через формулу «Роттердам+».

Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Віктора Чумака.

«За результатами проведеного збору та узагальнення інформації щодо формування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вартості електроенергії за формулою «Роттердам+» 24.03.2017 Національним антикорупційним бюро розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Нацкомісії, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України», —йдеться у документі.

«Роттердам+» — це формула розрахунку оптових цін на електроенергію. Вона була введена для зрівнювання внутрішніх цін на вугілля та загальносвітових. У результаті, зокрема, мала з’явитися альтернатива вугіллю з тимчасово окупованими територіями. Цього не сталося.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини