УКРАЇНА

НАБУ: Пожежа у Солом’янському суді негативно вплине на розслідування

УКРАЇНА/НАБУ: Пожежа у Солом’янському суді негативно вплине на розслідування
Зберегти
Вигляд
lead

Пожежа у Солом’янському райсуді Києва матиме негативні наслідки на якість та швидкість досудових розслідувань Національним антикорупційним бюро України.

«Через пожежу план слідчих дій (обшуків) було зірвано, що змусить слідчих змінити тактику ведення розслідування» – повідомила прес-служба НАБУ.

Зокрема, у Солом’янському суді знаходилося близько 150 процесуальних клопотань від детективів НАБУ, «щодо яких ще не було винесено рішення або рішення було винесено, проте не було виготовлено відповідної ухвали».

Працівники суду та слідчі заховали пошкоджені документи в пакети. Hromadske.ua

В НАБУ також повідомили, що 13 червня, в день пожежі, детективи планували подати на розгляд більше 10 клопотань, два з яких мали «особливе значення».

Водночас у відомстві наголосили, що пожежа «не зупинить НАБУ в розслідуванні корупційних злочинів, проте окремі процесуальні дії можуть бути відтерміновані».

Нагадаємо, 13 червня близько 3:30 ранку в будівлі Солом'янського райсуду Києва сталася пожежа. Сильно обгорів другий та третій поверх, також обвалилася плитка на першому поверсі.

Слідчі виносять пошкоджені документи з другого поверху суду, де сталася пожежа. Hromadske.ua

Внаслідок пожежі багато документів та матеріалів справ було пошкоджено. Однак, за словами прес-секретаря суду Миколи Мар’єва, усі документи є можливість відновити.

Пов`язані новини