Детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуком до будівлі Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у Києві.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Обшук проводять у межах розслідування провадження за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, серед яких АРМА. Ймовірне зловживання владою спричинило до збитків на суму понад 9,5 мільйона гривень.

У межах цього ж провадження досліджують обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг» на суму понад 3,6 мільярда гривень. Попередня правова кваліфікація справи — ч.3 ст.15 (замах на злочин), ч.3 ст.206-2 (протиправне заволодіння майном), ч.2 ст.364 (зловживання владою) ККУ. 

У межах досудового розслідування детективи НАБУ, з-поміж іншого, вивчають обставини схвалення низки документів, які могли бути зроблені з використанням підроблених документів, печаток, штампів підприємств.

У НАБУ додали, що обшуки проводять на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського райсуду Києва та під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

Нагадаємо 7 липня 2018 року харківська поліція відкрила провадження за ч. 4 ст. 190 (привласнення чужого майна в особливо великих розмірах) ККУ після того, як керівництво «Росток-Холдинга» заявляло про рейдерське захоплення аграрного підприємства. Після цього на майно підприємств групи «Росток-Холдинг» наклали арешт.

30 листопада 2018 року активи «Росток-Холдинг» передали в управління АРМА. Там стверджують, що все арештоване майно вважається речовими доказами.

Поділитись: