Національне антикорупційне бюро України намагалося вручити повістку на допит родичці глави Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак через можливі недостовірні дані в е-декларації останньої

Національне антикорупційне бюро України намагалося вручити повістку на допит свекрусі глави Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак через можливі недостовірні дані в е-декларації останньої.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Детектив НАБУ прибув до місця проживання свекрухи Корчак для вручення повістки на допит. Однак та захотіла, аби її опитали на місці та запросила детектива НАБУ до квартири.

НАБУ заявляє, що після допиту у момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові глави НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива у квартирі зсередини та сховала ключа.

Доки вони були замкнуті у квартирі, на місце приїхала і сама Корчак разом з чоловіком. Вона повідомила представників НАБУ, що викликатиме на місце журналістів.

«Працівники Бюро викликали 102 та до жодних силових дій не вдавалися. Наразі детектив покинув помешкання свідка. З метою зняття можливих спекуляцій НАБУ публікує відео з місця події», — додали у НАБУ.

Раніше на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу глави НАЗК Наталії Корчак і порадив усім членам агентства написати заяви про відставку через проблеми в роботі реєстру електронних декларацій.

30 березня Мінюст за дорученням прем’єр-міністра почав розробку законопроекту про конкурс щодо обрання нового керівництва НАЗК.

У квітні Глава НАЗК Корчак заявила, що готова піти у відставку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: