Національне антикорупційне бюро проведе службове розслідування через конфлікт працівників Бюро зі співробітниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Національне антикорупційне бюро проведе службове розслідування через конфлікт працівників Бюро зі співробітниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це журналістам повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає «РБК-Україна».

«Наскільки я знаю, і пан (очільник САП Назар — ред.) Холодницький, і я — ми скерували відповідні заяви про порушення кримінального провадження до органів Національної поліції і, мабуть, там уже відкрите провадження і буде проведене розслідування. Сподіваюсь, що розслідування буде об’єктивним», — сказав Ситник.

Він додав, що разом із цим доручив провести в НАБУ власне службове розслідування щодо тих працівників Бюро, які брали участь у конфлікті.

Ситник підкреслив, що, на думку НАБУ, конфлікт в першу чергу спричинили неправомірні дії співробітників САП та державної охорони, які блокували автомобіль Бюро.

Раніше повідомлялося, що справу щодосутичок між працівниками НАБУ та САП розслідувати Служба безпеки України.

Нагадаємо, 19 вересня біля приміщення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури сталися сутички між працівниками відомства і поліцією з одного боку співробітниками Національного антикорупційного бюро з іншого.

У САП заявили, що працівнки НАБУ «здійснювали незаконні оперативно-технічні заходи», зокрема прослуховували булівлю САП.

Водночас директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що НАБУ не прослуховувало очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, а також наголосив, що не знає причин блокування авто НАБУ працівниками САП.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile