УКРАЇНА

НАБУ провело обшук на підприємстві, що належало депутату Скуратовському

14 травня, 2018 15:27
УКРАЇНА/НАБУ провело обшук на підприємстві, що належало депутату Скуратовському
Зберегти
Вигляд
Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели обшук та вилучили майно приватного підприємства «Грін-Грей», яке раніше належало депутату від «Радикальної партії» Сергію Скуратовському.

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели обшук та вилучили майно приватного підприємства «Грін-Грей», яке раніше належало депутату від «Радикальної партії» Сергію Скуратовському.

Про це йдеться у рішенні Солом'янського районного суду Києва.

Зазначається, що детектив НАБУ подав до суду клопотання про арешт майна, вилученого під час обшуку у приміщеннях компанії «Грін-Грей» у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району.

Втім, через відсутність необхідних документів слідчий суддя повернув клопотання про арешт майна прокурору для усунення недоліків.

В повідомленні йдеться, що обшуки у приміщеннях «Грін-Грей» пройшли в межах розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками правопорушення, передбаченого статтею ККУ «декларування недостовірної інформації».

Як повідомляло видання Bihus.info, підприємство «Грін-Грей» належало Скуратовському, однак після того, як він став депутатом, фірму переписали на його дружину Людмилу.

У декларації Скуратовського за 2016 рік цього підприємства немає. Депутат розповів журналістам програми «Наші гроші», що продав «Грін-Грей» у 2008 або 2009 році, та обіцяв показати відповідні документи. Проте документів депутат не надав, а після розмови з журналістами дружина Скуратовського зникла з реєстру Мін’юсту.

Наразі єдиним власником компанії є громадська організація «Реформи в будівництві».

Пізніше депутат розповів нову версію продажу фірми. За його словами, приватним підприємством «Грін-Грей» до 30 травня 2017 року володіла компанія «Укрполіскорм», що належала дружині Скуратовського. Однак жодної з цих фірм в декларації депутата за 2016 рік немає.

/Павло Калашник

Більше про:
# обшуки
# НАБУ
Пов`язані новини