Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник стверджує, що у розслідуванні справи розшукуваного депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка є значний прогрес.

Про це Ситник сказав в інтерв'ю «Українській правді».

«Так, справа розкривається шаленими темпами, 20 підозрюваних вже є», – сказав він. Ситник додав, що бачить можливість повернути у цій справі до державного бюджету значну суму вкрадених грошей.

«Тільки по одній справі Онищенка ми не вираховували суму, але там дуже багато і банківських рахунків, і рухомого, і нерухомого майна. Там теж буде велика сума», – запевнив директор Бюро.

За словами Ситника, справа складна, але схема вся розкрита, наразі йде передача матеріалів до Інтерполу.

Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

10 серпня Онищенко оголосили у всеукраїнський розшук. Раніше Онищенко заявляв, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок

У справі Онищенко заарештували майна на 700 мільйонів гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile