Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Холодова після публікації матеріалу «Слуга родинного бізнесу» у програмі журналістських розслідувань «Схеми: корупція в деталях».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Так, журналісти встановили, що Холодов через низку підставних осіб та номінальних власників пов’язаний з тютюновим бізнесом, а саме з роздрібною торгівлею цигарками у кіосках, та оптовим постачанням тютюнових виробів у точки продажу. Таким чином, автори матеріалу дійшли висновку, що лобіюючи у Верховній Раді правку, що збільшує заробітки для роздрібних торговців тютюном, він відстоював свої ж інтереси.

У НАБУ повідомили, що стосовно депутата відкрили провадження за статтею про «закінчений замах на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем».

Нагадаємо, «Схеми» 13 листопада оприлюднити розслідування згідно з яким Холодов, який лобіював у парламенті правки, що збільшують заробітки для роздрібних торговців тютюном, виявився пов'язаним із тютюновим бізнесом.

Поділитись: