УКРАЇНА

НАБУ відкрило провадження щодо міськголови Кличка після розслідування програми «Схеми»

9 червня, 2017 09:42
УКРАЇНА/НАБУ відкрило провадження щодо міськголови Кличка після розслідування програми «Схеми»
Зберегти
Вигляд
Звернення базується на розслідуванні програми «Схеми», яке вийшло в ефір у грудні минулого року. Журналісти встановили, що Віталій Кличко не вказав у своїй електронній декларації інформацію про нерухомість.

У Національному антикорупційному бюро України зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації міським головою Києва Віталієм Кличком після розслідуванні програми «Схеми».

Про це йдеться у відповіді НАБУ громадській організації «Центр протидії корупції», повідомляють журналісти програми «Схеми» – спільного проекту «Радіо Свобода» та каналу «UA:Перший».

Кримінальне провадження щодо невказаних в електронній декларації маєтків у Гамбурзі й Лос-Анджелесі, якими користується родина Кличка, НАБУ розпочало після звернення юристів «Центру протидії корупції».

Звернення базується на розслідуванні програми «Схеми», яке вийшло в ефір у грудні минулого року. Журналісти встановили, що Віталій Кличко не вказав у своїй електронній декларації інформацію про нерухомість у Гамбурзі й Лос-Анджелесі, якою користується і де мешкає його родина.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини