УКРАЇНА

НАЗК внесло приписи голові Міненерговугілля та ще двом чиновникам

13 червня, 2018 18:47
УКРАЇНА/НАЗК внесло приписи голові Міненерговугілля та ще двом чиновникам
Зберегти
Вигляд
НАЗК внесло припис міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, голові Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиру Лапі та керівникові виконкому Тернопільської міськради Сергію Надалу.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, голові Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиру Лапі та керівникові виконкому Тернопільської міськради Сергію Надалу.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Ігоря Насалика та Володимира Лапу НАЗК звинувачує в ігноруванні конфлікту інтересів у підлеглих відомствах. Зазначається, що вони були поінформовані про ситуації, проте не вжили жодних заходів для врегулювання конфліктів.

«Встановлено, що в.о. директора інституту повідомив Міненерговугілля про наявність потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою зі своєю дружиною, однак керівник органу ... не прийняв рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів відповідно до вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», — зазначено у повідомленні.

В обох випадках НАЗК від очільників відомств вимагає провести службове розслідування та притягнути винних до відповідальності.

Крім того, припис внесли і керівникові виконавчого комітету Тернопільської міської ради Сергію Надалу.

«На неодноразові запити Національного агентства міськрада не надала інформацію та документи стосовно можливих порушень депутатами ради вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру соціальної політики України Андрію Реві.

7 травня НАЗК внесло припис виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна.

/Дарина Концидайло
 

Пов`язані новини