УКРАЇНА

НАБУ викликало Онищенка на допит в якості підозрюваного

УКРАЇНА/НАБУ викликало Онищенка на допит в якості підозрюваного
Зберегти
Вигляд

Національне антикорупційне бюро України викликало народного депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка на допит. Його підозрюють у розкраданні державного газу.

Також НАБУ опублікувало на своєму сайті повістку.

«Повістка про виклик Онищенка Олександра Романовича, що проживає: м.Київ, пров. Редутний, 10А відповідно до вимог статей 133, 135 Кримінального кодексу України необхідно з'явитися 2 серпня 2016 року об 11.00 до детектива  Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Клименка Олександра Васильовича за адресою: м.Київ, вул. Василя Сурикова, 3 для участі у допиті в якості підозрюваного...», — йдеться у повідомленні.

Раніше сьогодні Онищенко повідомив, що він перебуває в Лондоні та готує позов проти українських правоохоронців. Також депутат заявив, що попросив у Великобританії надати йому притулок.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у «газовій справі Онищенка» зарештовано майна на загальну суму 315 млн грн. На сьогоднішній день отримано більше 100 ухвал по накладанню арешту на майно підозрюваних у цій справі.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Також Генпрокурор повідомив, що Онищенко 2 липня покинув територію України.

Пов`язані новини